Connect with us

DREJTËSI

Sylejman Selimi kthehet në burg

Published

on

Pasi kishte qenë i shtrirë për 12 ditë në spital për shkak të problemeve shëndetësore sot Sylejman Selimi është rikthyer në burg. 

Lajmin e ka bërë të ditur Drejtori i Shërbimit Korrektues i Kosovëes, Nehat Thaçi.

Ekipi i klinikës së ORL-së së QKUK-së, ia kishte përshkruar Selimit një terapi, pasi ai atje kishte shkuar me marramendje dhe të vjella.

Continue Reading