Connect with us

KULTURË

Albina Kelmendi paralajmëron për këngën më të re

Published

on

Këngëtarja e njohur Albina Kelmendi ka paralajmëruar për këngën e saj më të re.

Pas përfaqësimit të Shqipërisë në Eurovision, Albina pritet të publikoj këngën e saj më të re “Inat”, ka njoftuar vetë këngëtarja përmes rrjetit instagram.

Si duket këngëtarja ka nisur menjëherë të punojë në projekte të reja.

Kënga më e re e saj quhet “Inat” dhe do të publikohet të premtën në ora 18:00./Teleskopi/

Continue Reading