Connect with us

KULTURË

Rita Ora e ftuar speciale në “Eurovision 2023″

Published

on

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora sonte pritet të performojë në gjysmëfinalen e parë të “Eurovision 2023”, si e ftuar speciale.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi nga provat, ku duket mjaft në formë të mirë teksa bëhet gati të performojë.

Këtë vitë në “Eurovision 2023” do të performojnë dy këngëtare pejane Albina Klemendi si përfaqësuese e Shqipërisë dhe Rita Ora e ftuara speciale./Teleskopi/