Connect with us

LAJME

23 raste aktive me COVID-19

Published

on

Aktualisht në vendin tonë janë 23 raste aktive me COVID-19, ka njoftuar Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës.

Sipas tyre gjatë 24 orëve asnjë person nuk ka rezoltuar pozitiv, derisa janë kryer pesë testime.

Janë shëruar 11 persona si dhe të hospitalizuar vazhdojnë të jenë shtatë persona, thuhet në njoftimin e IKSHPK-së./Teleskopi/

Njoftimi i plotë: