Connect with us

KOSOVË

Qeveria deklarohet. Nuk është shkarkuar Bytyqi

Published

on

Qeveria e Kosovës i ka demantuar lajmet për shkarkimin e ministrit të arsimit Shyqiri Bytyqit. Nëpërmjet një komunikate për medie thuhet se ministri Bytyqi është duke vazhduar punën në përmbushjen e detyrave dhe obligimeve që i takojnë në pozitën e ministrit të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë.

Continue Reading