Connect with us

LAJME

AAK mban konfrencë për medie

Published

on

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), pritet të mbajë sot konferencë për medie.

Në një komunikatë për medie, AAK-ja njofton se konferenca do zhvillohet nga grupi parlamentar i kësaj partie, teksa ajo do zhvillohet në hollin e Kuvendit të Kosovës.

“Të nderuara media, Nesër në ora 11:00, më datë 23 maj 2023, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës mban konferencë për media. Konferenca mbahet në oborrin e Kuvendit të Republikës së Kosovës. Ftoheni ta ndiqni këtë ngjarje! Zyra për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun”, thuhet në njoftimin e AAK-së./Teleskopi/

Continue Reading