Connect with us

KOSOVË

Aksident i rëndë në Komoran

Published

on

Një aksident i rëndë ka ndodhur mes dy veturave në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht në fshatin Komoran të Drenasit, ndërsa nuk dihet se nëse ka të lënduar.

Mirëpo, siç shihet dhe fotografitë që ka siguruar KosovaPress përplasja e ndodhur mes dy veturave ka bërë që dëmet materiale të jenë të mëdha. Në vendngjarje shihet të kenë dal njësitet policore

Continue Reading