Connect with us

LAJME

Aksident në Ozdrim të Pejës, vdes një fëmijë

Published

on

Një aksident ka ndodhur në fshatin Ozdrim të Pejës.

Si pasojë e aksidentit një fëmijë ka ndërruar jetë, dhe dy persona kanë pësuar lëndime trupore.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

Pas pak Policia e Kosovës në Pejë, do të lëshojnë një komunikatë ku do të bëhen të ditura detaje tjera.

Continue Reading