Connect with us

LAJME

Aksindent në fshatin Asdrazup të Malishevës, lëndohen dy persona

Published

on

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasoj e një aksidenti në fshatin Asdrazup të Malishevës.

Lajmin e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj.

Elezaj shtoi se në aksident janë përfshirë dy vetura.

“Rreth orës 13:30 është raportuar aksident trafiku në fshatin Asdrazup-Malishevë. Të përfshira në aksident kanë qenë dy automjete dhe dy persona kanë pësuar lëndime trupore. Rasti vazhdon të trajtohet nga Njësia Rajonale e Komunikacionit Rrugorë”, tha Elezaj.