Connect with us

KULTURË

Albina dhe Familja Kelmendi çojnë Shqipërinë në finalen e madhe të Eurovizionit 2023

Published

on

Shqipëria është përfaqësuesja e parë që kaloi në finale të Eurovisionit.

Në këtë edicion, Shqipëria po përfaqësohet nga Albina dhe familja Kelmendi.

Finalja do të mbahet të shtunën duke filluar nga ora 21:00./Teleskopi/

Continue Reading