Connect with us

LAJME

Arrestohet një serb pranë shtëpisë së Presidentit Thaçi

Published

on

Të shtunën rreth orës 15:55 është arrestuar një serb në rrugën “Stefan Nemanja” në Çagllavicë, ku ndodhet edhe shtëpia e Presidentit Hashim Thaçi.

Klan Kosova mëson se personi në fjalë ka qenë nën ndikimin e alkoolit dhe ka shfaqur shenja të urrejtjes duke provokuar në mënyra të ndryshme, njofton Klan Kosova.

 

 

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Continue Reading