Connect with us

LAJME

Arrestohet shoferi i autobusit që e ka goditur çiftin që vdiq në Shkodër

Published

on

Është arrestuar shoferi i autobusit që e ka goditur çiftin që ishte në motoçikletë, në aksin rrugor “Koplik – Shkodër”, në fshatin Shtoj i Ri.

Sipas TvKlan, shoferi 37-vjeçar është nga fshati Tamarë e Malësisë së Madhe.

Çifti që u goditën kanë vdekur në spital, ata ishin të moshës 84 dhe 80 vjeç.

Continue Reading