Connect with us

KOSOVË

Behgjet Pacolli bashkë me Halil Kastratin shtrojnë iftar në sallën 1 Tetori në Prishtinë

Published

on

Fondacioni i Behgjet Pacollit “Behgjet Pacolli” së bashku me shoqatën e Halil Kastratit “Jetimat e Ballkanit” kanë shtruar iftar në sallën 1 Tetori në Prishtinë.

Iftari ishte për aksionar, fytyra të njohura dhe përfaqësues të mediave e që ishin në numër shumë të madh.

Pas përfundimit të iftarit Halil Kastrati mori fjalën.

Ai falënderoi të gjithë stafin për bashkëpunim në veçanti, Behxhet Pacollin.

Të pranishëm në këtë event ishte edhe Capital T, Ganimete Musliu, Përparim Rama, Zamir Mane biznesmen nga Shqipëria, Labinot Gashi, Bekim Jashari,  Hoxha Osman Musliu dhe përfaqësues te tjerë të bizneseve./Arbresh.info/