Connect with us

LAJME

Bislimi raporton sot në Komisionin për Integrim Evropian

Published

on

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog Besnik Bislimi sot do të raportojë në Komisionin për Integrim Evropian.

Raportimi i tij pritet të fillojë nga ora 10:00 në ndërtesën e Kuvendit.

Continue Reading