Connect with us

LAJME

Burrë e grua u rrahën në mes vete, arrestohen nga Policia

Published

on

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur dje në Malishevë.

Në raportin e Policisë bëhet e ditur se janë arrestuar burrë e grua, pasi që janë rrahur në mes vete.

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./Teleskopi.info

Continue Reading