Connect with us

LAJME

Burri nga Kosova mbyt gruan e tij duke e rrahur me shkop në Vjenë

Published

on

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në pasditën e së premtës në Vjenë.

Një burrë 32 vjeç ka vrarë gruan e tij duke e goditur me shkop prej druri.

Ai rreth orës 14:00 është paraqitur në polici duke e raportuar rastin.

Sipas autoriteteve motivi i kryerjes së këtij akti është xhelozia.

“I dyshuari është arrestuar dhe do të intervistohet sot nga policia” , tha zëdhënësi i Policisë Paul Eidenberger.

Me të mbërritur autoritetet e gjetën viktimën në tokë e shtrirë në vendngjarje.

Ajo kishte një plagë prapa në kokë.

Continue Reading