Connect with us

KOSOVË

Deputetët nderojnë viktimat e Likoshanit e Qirezit

Published

on

Me kërkesë të deputetes së PDK-së Ganimete Musliu, kuvendi i Kosovës ka mbajtur një minutë heshtje. Deputetët iu përgjigjën thirrjes dhe kujtuan masakrën e Qirezit e Likoshanit, ku u vranë disa persona, mes tyre edhe një grua shtatëzënë.

Continue Reading