Connect with us

KOSOVË

Dje e livdonte, sot jo

Published

on

Anëtari i Vetëvendosjes në komunën e Drenasit, Xhavit Drenori, e ka quajtur ‘’mashtrues’’ të parin e këtij subjekti partiak, Albin Kurtin, pasi nuk e përfshin në listën zgjedhore për deputetë.

Drenori madje pakënaqësinë e tij e shprehu edhe përmes një reagimi në facebook.

Kjo erdhi vetëm pak orë pasi e lavdonte dhe krenohej me Kurtin.