Connect with us

LAJME

Dyshohet për varrezë masive, nis gërmimi në oborrin e UP-së

Published

on

Ka nisur sot gërmimi në parkingun e Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, ku dyshohet se mund të jetë një varrezë masive.

Bëhet e ditur se policia e ka bllokuar këtë lokacion dhe kujtojmë se afër këtij vendi ka pasur gërmime edhe para tre vjetësh.

 

Continue Reading