Connect with us

LAJME

Edi Rama publikon pamje nga Porti i Durrësit

Published

on

Kryeministri i Shqipëris Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me pamje nga Porti i Durrësit.

Ai përmes disa fotografive të publikuara në rrjetin social Facebook tregon se vetëm gjatë fundjavës në Portin e Durrësit kanë zbritur mbi 11 mijë shqiptarë.

“MIRËMËNGJES dhe nga Porti i Durrësit që këtë fundjavë ka pritur mbi 11 mijë pasagjerë, ju uroj një javë të mbarë”, ka shkruar kryeminkistri Rama.