Connect with us

KOSOVË

Flet Molliqaj, ja çka ndodhi

Published

on

Dardan Molliqaj ka reaguar pas asaj që u raportua në media. Sipas tij asgjë nuk ka ndodhur.

Ja postmi i tij:

Asgjë nuk ndodhi jashtë studios, përveç një debati me pak tensione që ishte vazhdimësi e debatit publik.

Unë nuk i kam problem debatet televizive dhe ndjehem shumë komod t’i mbroj bindjet e mia. Nuk fshihem asnjëherë. Secilin veprim timin politik jam në gjendje ta arsyetoj deri në fund. Nuk e kam problem asnjë akuzë e sulm për veprimet e mia politike.

Ankesa e vajtimet nuk mund t’i fshehin humbjet në nivel argumentesh nëpër debate televizive.

Continue Reading