Connect with us

LAJME

Gjendet i vdekur një person në Pejë

Published

on

Një person është gjetur pa shenja jete mbrëmjen e së mërkurës në Pejë.

Lajmin ka konfirmuar Fadil Gashi, zëdhënës i policisë për rajonin e Pejës.

Gashi tha se rasti ka ndodhur në rrugën e tranzitit.

Ai poashtu tha se rasti po hetohet dhe se njësitet kompetente policore janë në vend të ngjarjes.

“Autoambulanca e ka marrë personin në fjalë dhe e ka dërguar në spital, ku dhe është konstatuar vdekja e tij”, tha Gashi./kk

Continue Reading