Connect with us

KOSOVË

Gold Ag merr lajmin e keq, ndërron jetë një person shume i dashur i tij

Published

on

Arian Agushi i njohur me emrin artistik Gold Ag, është një nga reperët më të njohur kosovar.

Ai nëpërmjer postimit të një kolazhi fotografish ka njoftuar për ndarjen nga jeta të një fansi të flaktë të tij, shkruan lajmi net.

ali në foto kishte qenë njëri nga fansat i cili e ka përcjellur karrierën e reperit shqiptar ndër vite.

”Ka ndërruar jetë njëri prej fansave më të zjarrtë dhe më të dashur, ishte i sëmurë qe një kohë të gjatë por dëshira për të më takuar nuk ju shua asnjëherë. Verë e dimër, borë e shi kur vinte te dera m’thojke vlla erdha prej Podujeve veç me t’pa ty. Zot fale dhe mëshiroje dhe sëmundja që kishte qoftë pastrim për te në ahiret. Allahu të mëshiroftë Liridon Behluli”, ka shkruar ndër të tjera Goldi pranë postimit me të cilin përloti ndjekësit.

 

Continue Reading