Connect with us

LAJME

Hapet sot Qendra Rekreative “DUJE” për personat me sindromën Down dhe Autizëm në Suharekë

Published

on

Në nderë të Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve, sot hapet Qendra Rekreative “DUJE” për personat me sindromën Down dhe Autizëm, e financuar nga “Fondacioni Valon Vataj”, në Suharekë.

Hapja pritet të bëhet nga ora 11:00, pranë Palestrës Sportive “13 Qershori”, Suharekë.

Në muajin dhjetor të vitit 2022 është vendos gurthemeli i kësaj qendre të financuar nga “Fondacioni Valon Vataj”./Teleskopi.info/