Connect with us

KOSOVË

Haradinaj: Nesër do të ketë shkarkime

Published

on

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka thënë pak qaste më parë se nesër do të ketë arrestime. E pyetur nga gazetarja e Klan Kosovës Artiana Matoshi, ai vetëm ka thënë se nesër do të ketë largime nga qeveria. E njëjta ka thënë se nga burime të sigurta më pas ka marrë vesh se do të shkarkohet ministri i punëve të brendshme Flamiur Sefaj dhe drejtori i AKI-së.