Connect with us

LAJME

Humb jetën një punëtor në Prishtinë, ra nga lartësia

Published

on

Një punëtor ka humbur jetën ditën e hënë në Prishtinë.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se punëtori ka rënë nga një lartësi derisa ishte duke punuar.

“Viktima mashkull kosovar ka pësuar lëndime vdekjeprurëse pasi që i njëjti duke punuar kishte rënë nga një lartësi dhe kishte pësuar lëndim të rënda trupore. Me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Continue Reading