Connect with us

KOSOVË

Joshua mposht Parker

Published

on

Bokseri Anthony Joshua e ka mundur sfuduesin e tij Josef Parker në Kardif. Por, ndonëse pritej që të fitonte me nokaut, kjo nuk ndodhi dhe bokseri Parker arriti që të mbijetoj deri në fund. E me pikët unanime të gjyqtarëve, ai e mbrojti titullin në WBO.

Continue Reading