Connect with us

KOMUNA

Juniku dy ditë pa rrymë

Published

on

Komuna e Junikut është duke u përballë me reduktime të ashpra të energjisë elektrike. Siq merr vesh Teleskopi, dje gjatë gjithë ditës sikur edhe sot nuk ka fare rrymë. Banorët që kanë kontaktu Teleskopin, thonë se e kanë të vështirë këtë gjendje dhe se ende nuk kanë marrë përgjigje nga ana e zyrtarëve të KEDS-it.

Continue Reading