Connect with us

KOSOVË

Kaçanik, dy policë bien në Lepenc. Aksion për gjetjen e tyre

Published

on

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Magjistralën Kaçanik-Hani i Elezit.Një veturë e policisë me dy pjesëtarë ka rënë në lumin Lepenc, rreth orës 21:00, njofton Klan Kosova.

Të gjitha njësitë relevantë janë në vendin e ngjarjes dhe po bëjnë përpjekje për të gjetur dy pjesëtarët e policisë.

Rastin ex klankosova.tv e ka konfirmuar Zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

Detaje të tjera publikohen së shpejti. Lajmi pritet të përditësohet.

Continue Reading