Connect with us

KOSOVË

Kadri Veseli me të votuar: Për hajër na qoftë, për njerëzit e mirë të Kosovës (VIDEO)

Published

on

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli sapo ka hedhur votën bashkë me bashkëshorten.

Ai nga shkolla “Faik Konica” në Prishtinë ku e ka shfrytëzuar këtë të drejtë ka qenë fjalëpak, njofton Klan Kosova.

“Hajde për hajër. Për njerëzit e mirë të Kosovës dhe Kosovën tonë të shenjtë”, është shprehur Veseli.

Kurse me të dalë nga qendra e votimit ai ka thënë se sot është një ditë e mirë e jashtëzakonshme për Kosovën.

“Uroj të gjithë qytetarët. T’i hapim perspektivë vetvetes, Kosovës tonë, fëmijëve tanë më së shumti. Për hajër na qoftë të gjithëve”.

Continue Reading