Connect with us

LAJME

Kadri Veseli: Pas dy orësh festojmë në shesh

Published

on

Partia Demokratike e Kosovës e ka shpallur veten fituese të zgjedhjeve parlamentare, dhe për këtë do të festojnë në Prishtinë.

Këtë e ka bërë të ditur kandidati për Kryeministër të Kosovës nga PDK, Kadri Veseli.

Veseli për Klan Kosovën ka thënë se festa e tyre ”nis pas dy orësh në një nga sheshet e kryeqytetit’

Continue Reading