Connect with us

KOSOVË

Konfirmohet seanca e jashtëzakonshme

Published

on

Kuvendi i Kosovës ka njoftuar zyrtarisht se nesër nga ora 10 do të zhvillohet seanca e jashtëzakonshme për ratifikimin e marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi.

“Shqyrtimi i Projektligjit nr.06/L-060 për ratifikimin e Marrëveshjes për Kufirin Shtetëror në mes të Republikës së Kosovës dhe Malit të Zi”, thuhet në njoftimin e kuvendit.

Continue Reading