Connect with us

KOSOVË

Korab Shaqiri publikon këngën e re me titullin “Zemra e saj”

Published

on

Këngëtari i mirënjohur, Korab Shaqiri ka publikuar këngën më të re.

“Zemra e saj” mban titullin projekti më i ri i kantautorit kosovar e cila është publikuar në kanalin YouTube e bashkangjitur me tekstin e këngës.

 

 

Për muzikën, tekstin dhe orkestrimin është kujdesur vet këngëtari i cili njihet edhe si një tekst shkrues i suksesshëm.

Ky projekt vije pas një pauze të shkurt që bëri këngëtari, kujtojmë që projekti i tij i fundit ishte “Dashuri e Këputur”.

Continue Reading