Connect with us

KOSOVË

Digjen dy vetura në Malishevë

Published

on

Një person ka informuar Policinë e Kosovës se në rrethana të panjohura, janë përfshirë në zjarr dy vetura, të cilat ishin të parkuara në garazhin e tij.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ku viktima gjatë fikjes së zjarrit, kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Continue Reading