Connect with us

KOSOVË

PDK, LDK, AAK, VV e Nisma udhëtojnë bashkë jashtë shtetit

Published

on

Një vizitë në Tuz të Malit të Zi e një grupi të deputetëve, ka bërë bashkë Milaim Zekën dhe Fisnik Ismailin, të cilët shihen në një fotografi mes deputetëve të tjerë dhe nikoqirëve.


Komisioni parlamentar për administratë publike kanë bashkuar në një udhëtim zyrtar në Tuz të Malit të Zi. Anëtarë të këtij komisioni janë edhe deputeti nga radhët e Nismës, Milaim Zeka dhe deputeti nga Vetëvendosje, Fisnik Ismaili.

Të dy kanë raporte aspak të mira dhe përveç fotografive që do të mund të shkrepeshin në sallën e Kuvendit, atë po shihen mbase për herë të parë në ambient të njëjtë, madje në një fotografi.