Connect with us

LAJME

Kryeministri Kurti bën thirrje që të votohet Albina Kelmendi

Published

on

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka bërë thirrje që të votohet këngëtarja Albina Kelmendi në finalen e madhe të “Eurovizion Song Contest 2023” me këngën “Duje”.

Kurti përmes një postimi në Instagram tha të votohet kënga “Duje” dhe të lartësohet Shqipëria.

Continue Reading