Connect with us

LAJME

Kultivonte drogë, arrestohet 54-vjeçari në Vlorë

Published

on

Një 54-vjeçar nga Vlora është arrestuar për kultivim të lëndëve narkotike.

Sipas policisë, i arrestuari kishte mbjellë në një ambient të hapur 70 bimë të dyshuara opium.

Grupi hetimor ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave dhe dokumentimin e veprimtarisë së 54-vjeçarit./abc

Continue Reading