Connect with us

LAJME

Kurti: Na nevojiten spitale ku nuk ka rëndësi sa para ke, ku mund të shërohesh

Published

on

Albin Kurti, kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, ka thënë se nevojiten spitale ku nuk ka rendësi sa para ke, prej nga vjen e ku punon, por ku mund të shërohesh.

“Na nevojitet ekonomia që punëson, bujqësi e industri që prodhon dhe na shkolla që edukojnë”, ka shkruar Kurti në Facebook.

Ja postimi i plot i tij:

Continue Reading