Connect with us

KOSOVË

Kurti reagon ndaj kërcënimit – “nuk ndihem i rrezikuar”

Published

on

Kryeministri Albin Kurti ka folur për kërcënimin ndaj tij, që është raportuar mbrëmë në media, thotë IndeksOnline.

Kaq paguhen Albin Kurti dhe këshilltarët e tij - Gazeta Express

Kurti ka thënë se nuk ndjehet i rrezikuar.

“Së pari nuk ndjehem i rrezikuar, mirëpo janë organet e sigurisë ato që i vlerësojnë kërcënimet dhe i ndërmarrin veprimet në përputhje me rrethanat e caktuara. Unë as dje as sot nuk e kam ndryshuar agjendën time “, ka thënë Kurti./Teleskopi.info

Continue Reading