Connect with us

LAJME

Lajmi i fundit: Vdes Nexhmije Pagarusha

Published

on

Ka ndërruar jetë bilbili i këngës shqipe, Nexhmije Pagarusha në moshën 87 vjeçare.

Nexhmije Pagarusha ikona e muzikës shqipe, ishte e njohur si një grua e cila gjatë gjithë karrierës së saj i ka shërbyer me nder dhe dashuri atdheut të saj përmes artit.

Continue Reading