Connect with us

LAJME

Mbi 1 mijë e 400 tiketa trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Published

on

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shqiptuar 1 mijë e 467 gjoba trafiku në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe ka ndodhur një aksident me fatalitet, 25 aksidente me të lënduar dhe 19 me dëme materiale.

Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, në 24 orët e fundit janë arrestuar 13 persona dhe shtatë janë dërguar në mbajtje, thuhet në raport./Teleskopi.info/

Continue Reading