Connect with us

KOSOVË

Merret trupi i Arian Dacit

Published

on

Mjekësia ligjore e ka marrë trupin e Arian Dacit, i cili vdiq pasi u godit nga një ortek bore në Brezovicë. Mjeko ligjorët shkuan me makina të borës tek hoteli ku ishte vendosur trupi i pajetë i zëvendësministrit të Diasporës. Kjo është një humbje e madhe për familjen Daci, dhe babin e tij, akademikun Nexhat Dacin.

Continue Reading