Connect with us

KOSOVË

Mijëra persona bëjnë homazhe pranë arkivolit të Arian Dacit

Published

on

Numër shumë  i madh i politikanëve, familjarëve, qytetarëve dhe miqëve po bëjnë homazhe pranë arkivolit të zëvendësministrit të Diasporës, Arian Dacit.

Përveç homazheve, ata po u shprehin ngushëllime babait të tij, akademikut Nexhat Daci dhe familjarëve të tij.

 

 

Daci humbi jetën gjatë ditës së djeshme, pasi u godit nga një ortek bore në Brezovicë.

Ai la pas vetës gruan dhe dy djemtë e tij

Continue Reading