Connect with us

LAJME

Moti sot do të jetë i me diell dhe vranësira të pjesshme

Published

on

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të hënën do të ketë motë me diell dhe vranësira të pjesshme.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 14-16 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 24-27 gradë Celsius, njofton Instituti Hodrometeorologjik i Kosovës./Teleskopi.info/