Connect with us

LAJME

Moti sot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell

Published

on

Instituti Hidrometerologjik i Kosovës, njofton se sot mban mot kryesisht i vranët, por edhe intervalet e shkurta me diell do të jenë prezente.

“Parashihen reshje me shkarkime rrufesh. Në fushat termike nuk do të ketë luhatje të mëdha”, njofton IHMK.

Continue Reading