Connect with us

LAJME

Moti sot me diell dhe vranësira

Published

on

Për të sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu, sidomos në zonat malore, ka njoftuar MeteoKosova.

Sipas tyre temperaturat minimale do të luhaten prej 6 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 19 deri në 21°C. /Teleskopi/