Connect with us

LAJME

Moti sot me diell

Published

on

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i nxehtë, ka njoftuar MeteoKosova.

Sipas tyre era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i veriut me shpejtësi prej 12-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 11 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 28 deri në 31°C. /Teleskopi.info/