Connect with us

LAJME

Moti sot në Kosovë i vranët dhe me intervale me diell

Published

on

Instituti Hidrometerologjik i Kosovës, njofton se sot mban mot i vranët dhe me intervale me diell.

“Gjatë ditës parashihen riga shiu dhe shkarkime rrufesh Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë Celsis, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19-25 gradë Celsius”, ka njoftuar IHMK.

Continue Reading