Connect with us

LAJME

Në Gjilan ndodh një tragjedi e madhe, dyshohet për vrasje të shumfishtë

Published

on

Një incident ka ndodhur në Gjilan, ndërsa po dyshohet se është vrasje e shumëfisht, raporton Gazeta Express

Sipas informacioneve të para, rasti ka ndodhur në rrugën “Xhevat Ajvazi” në Gjilan.

Policia e Gjilanit e ka konfirmuar për Express se ka pasur të shtëna me armë zjarri dhe dyshohet për të vrarë.

Continue Reading