Connect with us

KOSOVË

Në tentim për të ikur nga Policia, i dyshuari godet me makinë zyrtarin Policor

Published

on

Dje në Prishtinë në orën 14:40 policia ka raportuar se gjatë tentimit të ndalimit të dyshuarit mashkull kosovar (me urdhër arrest), i njëjti gjatë ikjes me veturë ka goditur zyrtarin policor, viktimën  mashkull kosovar i cili ka pësuar lëndime trupore. Zyrtari policor në vetëmbrojtje dhe gjatë tentimit për të ndaluar veturën e të dyshuarit, ka shtënë dy herën në drejtim të veturës.  Rasti është në hetim e sipër./Teleskopi.info

Continue Reading